Rebel LEC-MIK0022 Microfon conferinta tija 80cm
Cod produs: LEC-MIK0022
Marca: Rebel
In stoc
Comanda instant - Rebel LEC-MIK0022 Microfon conferinta tija 80cm
Email Telefon
Descriere:
Microfon pentru conferinte. - Microfon cardioid - Răspuns în frecvență: 60 Hz -1250 Hz - Sensibilitate: -42 dB ± 2 dB - Impedanță de ieșire 2.2 kohm - Inaltime: 80 cm - Alimentare: 2x 1.5V DC