VivaTechnix MTYXLYTGS185KKVVN001V0 Gratar vertical cu afumatoare 4 in 1, Diametru 47 cm, Otel, Afisaj temperatura 10-400 ℃
Cod produs: MTYXLYTGS185KKVVN001V0
Marca: VivaTechnix
Garantie: Termen de livrare dupa confirmarea operatorului
Stoc terminat
Comanda instant - VivaTechnix MTYXLYTGS185KKVVN001V0 Gratar vertical cu afumatoare 4 in 1, Diametru 47 cm, Otel, Afisaj temperatura 10-400 ℃
Email Telefon
Utilizare versatila 4 in 1: Afumatoarea cu carbune include 2 gratare de gatit si o tija de agatare pentru mai multe optiuni de gatit. Deschideti capacul pentru gratar cu un singur strat sau doua straturi, inchideti-l pentru afumare cu doua straturi sau agatati carnea pe tija pentru o afumare bogata si aromata.
Retinere superioara a caldurii: Gratarul de afumatoare cu carbune, cu butoi de 18,5", ofera performante excelente de etansare, reducand la minimum pierderile de caldura si fum in timpul gatitului. Caldura circulanta asigura o afumare eficienta, cu rezultate mai bogate si mai aromate.
Diametrul exterior al tevii 470 mm
Afisaj temperature 10-400 ℃
Dimensiunea gratarului de gatit 425 mm (2 buc.)
Dimensiunea tijei de agatare 425 mm
Carcasa exterioara Otel acoperit
Grosimea carcasei 0,8 mm
Greutate 17,2 kg
Dimensiuni 565 x 480 x 870 mm