VivaTechnix QXJ3LCSB-200W0001V2 Aparat de curatat cu ultrasunete, Capacitate 3 l, 200W, frecventa ultra-inalta 40 kHz, Inox, 0-80℃
Cod produs: QXJ3LCSB-200W0001V2
Marca: VivaTechnix
Garantie: Termen de livrare dupa confirmarea operatorului
In stoc
Comanda instant - VivaTechnix QXJ3LCSB-200W0001V2 Aparat de curatat cu ultrasunete, Capacitate 3 l, 200W, frecventa ultra-inalta 40 kHz, Inox, 0-80℃
Email Telefon
Calitate premium: Capacitate rezervor: 3L; Putere de incalzire: 200W; Putere cu ultrasunete: 120W; Frecventa: 40KHz. Construit din otel inoxidabil 304, rezistent la coroziune si rugina. Design integral, fara scurgeri de apa. Produs excelent pentru curatarea obiectelor, obtinerea rapida a articolelor noi si stralucitoare.
Putere cu ultrasunete 120W
Putere de incalzire 200W
Frecventa 40kHz
Capacitate maxima 2,85 l, Capacitate nivel apa
Greutate 3,1 kg
Dimensiunea 265 × 165 × 225 mm